Најново
Детективска игра Clue
  • Детективска игра Clue
  • Детективска игра Clue
  • Детективска игра Clue

Детективска игра Clue

490 ден.
Шифра на производ: 64538
Достапност: На залиха
Количина:

Едно убиство.....6 осомничени. Барајте ги доказите, скриените тајни и решете ја мистеријата!

Сега зависи од вас да го решите случајот и да го откриете убиецот. Кој го направи тоа? Каде? И со какво оружје? Решете го убиството први за да бидете победник во играта.

Димензија на подлога: 50х50см

Играта се препорачува за деца над 8 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kluedo, cluedo, клуедо
Детективска игра Clue Едно убиство.....6 осомничени. Барајте ги доказите, скриените тајни и решете ја мистеријата! Сега зависи од вас да го решите случајот и да го откриете убиецот. Кој го направи тоа? Каде? И со какво оружје? Решете го убиството први за да бидете победник во играта. Димензија на подлога: 50х50см Играта се препорачува за деца над 8 години. .. Category: Product #: 64538 Regular price: 490 ден. 490 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS