Најново
Deleex батерии 1,5V ААА

Deleex батерии 1,5V ААА

40 ден.
Шифра на производ: 3846
Достапност: На залиха
Количина:

Delex 4 парчиња од 1,5V AAA  батерии.

Блистер пакување од 4 батерии.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: baterii
Deleex батерии 1,5V ААА Delex 4 парчиња од 1,5V AAA  батерии. Блистер пакување од 4 батерии. .. Category: Product #: 3846 Regular price: 40 ден. 40 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS