Најново
Даска за пеглање со пегла
  • Даска за пеглање со пегла
  • Даска за пеглање со пегла

Даска за пеглање со пегла

690 ден.
Шифра на производ: 43467
Достапност: На залиха
Количина:

Прескрасен сет за дечиња кои сакаат да ги пеглаат и средуваат облеките од омилените кукли. Сетот вклучува даска за пеглање, пегла, корпи и закачалка за облека.

Висина на даската за пеглање 47см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: a, daska, peglanje, pegla
Даска за пеглање со пегла Прескрасен сет за дечиња кои сакаат да ги пеглаат и средуваат облеките од омилените кукли. Сетот вклучува даска за пеглање, пегла, корпи и закачалка за облека. Висина на даската за пеглање 47см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 43467 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS