Најново
Clemetoni - Направи 3Д Замок
  • Clemetoni - Направи 3Д Замок
  • Clemetoni - Направи 3Д Замок

Clemetoni - Направи 3Д Замок

880 ден.
Шифра на производ: 2333
Достапност: На залиха
Количина:

Приказните за принцези, витези и змејови оживуваат во замокот кој треба да го изградите! Со неколку едноставни чекори и детската креативност замокот ќе биде изграден брзо и лесно, потоа следува приказната со низа инстукции за игра. Дел од играта е оставен на креативноста на детето, без предлози и без инстукции, да го поттикне природниот дух на создавање на имагинација. Сетот содржи декоративни додатоци кои може да се обојат.

Димензија на замокот: 23х32,5х42см.

Производот се препорачува за деца од 4-7 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: zamok, клементони
Clemetoni - Направи 3Д Замок Приказните за принцези, витези и змејови оживуваат во замокот кој треба да го изградите! Со неколку едноставни чекори и детската креативност замокот ќе биде изграден брзо и лесно, потоа следува приказната со низа инстукции за игра. Дел од играта е оставен на креативноста на детето, без предлози и без инстукции, да го поттикне природниот дух на создавање на имагинација. Сетот содржи декоративни дод.. Category: Product #: 2333 Regular price: 880 ден. 880
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS