Најново
Clementoni Crazy Chic Накит
  • Clementoni Crazy Chic Накит
  • Clementoni Crazy Chic Накит
  • Clementoni Crazy Chic Накит
  • Clementoni Crazy Chic Накит

Clementoni Crazy Chic Накит

780 ден.
Шифра на производ: 9544
Достапност: На залиха
Количина:

Новиот Crazy Chic накит е со многу трендовски стил. Прекрасен креативен сет со кој девојчињата ќе може да направат уникатни парчиња накит.

Пакувањето вклучува алуминиумски ланец, приврзоци со модерен и привлечен дизајн, врвки во повеќе бои, 2 пакувања светки како и алатка за декорирање

Производот се препорачува за деца над 7 години.

Димензија на пакување: 18х18х6см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kreativen, set, nakit
Clementoni Crazy Chic Накит Новиот Crazy Chic накит е со многу трендовски стил. Прекрасен креативен сет со кој девојчињата ќе може да направат уникатни парчиња накит. Пакувањето вклучува алуминиумски ланец, приврзоци со модерен и привлечен дизајн, врвки во повеќе бои, 2 пакувања светки како и алатка за декорирање Производот се препорачува за деца над 7 години. Димензија на пакување: 18х18х6см .. Category: Product #: 9544 Regular price: 780 ден. 780
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS