Најново
Chicco - Музички ракун играчка за количка
  • Chicco - Музички ракун играчка за количка
  • Chicco - Музички ракун играчка за количка

Chicco - Музички ракун играчка за количка

990 ден.
Шифра на производ: 4941
Достапност: На залиха
Количина:

Играчка во форма на сладок ракун, идеална за релаксирање на вашите деца додека се возат во количка, или како ноќно светло, кое ќе ги придружува додека спијат. Со своите релаксирачки мелодии и светлосен ефект, ракунот е совршен пријател на вашето бебе. Со помош на универзалниот прстен, ракунот може да го закачите и на рамката од количката за секогаш да биде со вас. Вклучете ги мелодиите со притискање на мешето на ракунот и одберете помеѓу класичните или ново компонираните мелодии. Со подесување на јачината на звукот. Додека ракунот свири, неговата опашка свети во бела боја, за дополнително да го релаксира вашето дете.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: rakun, igrachka, kolichka
Chicco - Музички ракун играчка за количка Играчка во форма на сладок ракун, идеална за релаксирање на вашите деца додека се возат во количка, или како ноќно светло, кое ќе ги придружува додека спијат. Со своите релаксирачки мелодии и светлосен ефект, ракунот е совршен пријател на вашето бебе. Со помош на универзалниот прстен, ракунот може да го закачите и на рамката од количката за секогаш да биде со вас. Вклучете ги мелодиите со притиска.. Category: Product #: 4941 Regular price: 990 ден. 990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS