Најново
Chicco - Кадичка на постоље
  • Chicco - Кадичка на постоље
  • Chicco - Кадичка на постоље
  • Chicco - Кадичка на постоље
  • Chicco - Кадичка на постоље
  • Chicco - Кадичка на постоље
  • Chicco - Кадичка на постоље

Chicco - Кадичка на постоље

7.980 ден.9.390 ден.
Шифра на производ: 8650
Достапност: На залиха
Количина:

Удобност и практичност за хигиена на Вашето бебе.
Оваа кадичка е многу удобна и повеќенаменска за Вашето бебе.
Конечно, капењето и преслекувањето не е само удобно туку и максимално практично за мајките.
Тоа може да биде припремено за минута и содржи многу прегради за чување на сите додатоци кои Ви се потребни за капење на бебето. Со минималистички и компактен стил лесно се прилагодува во секој дом.


- додаток за преслекување се состои во мек редуктор кој ергономски се прилагодува на телото на бебето и помага во текот на преслекувањето.

- кога е затворена оваа кадичка е многу компактна, стои врз сопствената конструкција, се со цел да биде уредно сместена во домот.

- исто така оваа кадичка овозможува поголема организираност на родителот при капење и истата содржи кошница за сушење,практичен бокал за полнење и простор за други додатоци од вашата бања

- сруктурата може да се подесува на три различни висини и да се прилагоди на потребите на секоја мајка

- димензии: 85,5х103х32,5см.

- тежина: 12кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kadichka, kada, postolje, чико
Chicco - Кадичка на постоље Удобност и практичност за хигиена на Вашето бебе. Оваа кадичка е многу удобна и повеќенаменска за Вашето бебе. Конечно, капењето и преслекувањето не е само удобно туку и максимално практично за мајките. Тоа може да биде припремено за минута и содржи многу прегради за чување на сите додатоци кои Ви се потребни за капење на бебето. Со минималистички и компактен стил лесно се прилагодува во секој .. Category: Product #: 8650 Regular price: 7.980 ден. 9.390
7.980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS