Најново
-15%
Количка Tourist Buggy Eclipse Joie Количка Tourist Buggy Eclipse Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Carbon Joie Количка Tourist Buggy Carbon Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Oyster Joie Количка Tourist Buggy Oyster Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Pewter Joie Количка Nitro Dark Pewter Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Laurel Joie Количка Nitro Dark Laurel Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
Цедалка за овошје и зеленчук
  • Цедалка за овошје и зеленчук
  • Цедалка за овошје и зеленчук
  • Цедалка за овошје и зеленчук
  • Цедалка за овошје и зеленчук

Цедалка за овошје и зеленчук

290 ден.
Шифра на производ: 52987
Достапност: На залиха
Количина:

Цедалка со ергономска рачка која е направена по револуционерна технологија, не дозволува истурање на храната, внатрешната цедалка ротира за 360°. Цедалката е погодна за цедење овошје, зеленчук и тестенини. На рачката на цедалка има копче со кое се овозможува внатрешната цедалка да биде заглавена да не ротира, и да биде капак на садот.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: cedalka, ovoshje, zelenchuk
Цедалка за овошје и зеленчук Цедалка со ергономска рачка која е направена по револуционерна технологија, не дозволува истурање на храната, внатрешната цедалка ротира за 360°. Цедалката е погодна за цедење овошје, зеленчук и тестенини. На рачката на цедалка има копче со кое се овозможува внатрешната цедалка да биде заглавена да не ротира, и да биде капак на садот.     .. Category: Product #: 52987 Regular price: 290 ден. 290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS