Најново
Cangaroo - количка Billy Butterflies Moni
  • Cangaroo - количка Billy Butterflies Moni

Cangaroo - количка Billy Butterflies Moni

2.490 ден.
Шифра на производ: 06622321
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна летна количка Cangaroo Billy Butterflies Moni за Вашите најмили.

  • производот е наменет за деца од 6-36 месеци, со тежина до 15кг
  • летната количка е со лесна метална рамка за лесно пренесување и ротирачки тркала кои се вртат 360 степени
  • задните тркала се со кочница за истовремена фиксација
  • количката е со пет точки на сигурносен појас за поголема безбедност на Вашето дете. Седиштето е со една позиција за седење
  • тендата е со три степени на спуштање и прозорче за да може мајката слободно да го гледа своето дете

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kolicka
Cangaroo - количка Billy Butterflies Moni Прекрасна летна количка Cangaroo Billy Butterflies Moni за Вашите најмили. производот е наменет за деца од 6-36 месеци, со тежина до 15кг летната количка е со лесна метална рамка за лесно пренесување и ротирачки тркала кои се вртат 360 степени задните тркала се со кочница за истовремена фиксација количката е со пет точки на сигурносен појас за поголема безбедност на Вашето дете. Седишт.. Category: Product #: 06622321 Regular price: 2.490 ден. 2.490 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS