Најново
Cangaroo - Дубак Еднорог
 • Cangaroo - Дубак Еднорог
 • Cangaroo - Дубак Еднорог
 • Cangaroo - Дубак Еднорог
 • Cangaroo - Дубак Еднорог
 • Cangaroo - Дубак Еднорог
 • Cangaroo - Дубак Еднорог
 • Cangaroo - Дубак Еднорог
 • Cangaroo - Дубак Еднорог

Cangaroo - Дубак Еднорог

3.290 ден.3.790 ден.
Шифра на производ: 1103
Достапност: На залиха
Количина:

Cangaroo - Дубак Еднорог

Карактеристики:

 • подесување на висината во 3 нивоа, со што се следи развојот и растот на детето
 • 4 тркала кои ротираат 360º
 • за поголема безбедност дубакот има силиконски стопери под основата
 • музичка табла со 12 мелодии и светлосни ефекти
 • производот се препорачува за деца над 6 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: dubak, ednorog
Cangaroo - Дубак Еднорог Cangaroo - Дубак Еднорог Карактеристики: подесување на висината во 3 нивоа, со што се следи развојот и растот на детето 4 тркала кои ротираат 360º за поголема безбедност дубакот има силиконски стопери под основата музичка табла со 12 мелодии и светлосни ефекти производот се препорачува за деца над 6 месеци .. Category: Product #: 1103 Regular price: 3.290 ден. 3.790
3.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS