Најново
Булдожер со далечинско
  • Булдожер со далечинско
  • Булдожер со далечинско
  • Булдожер со далечинско

Булдожер со далечинско

1.350 ден.1.690 ден.
Шифра на производ: 1328
Достапност: На залиха
Количина:

Булдожер со далечинско управување, загарантирана забава со часови за вашите малечки градежници! Булдожерот е изработен од квалитетна, цврста пластика со многу детали и функции како вистински булдожер. Гумите се изработени од квалитетна гума со што го прави идеален за играње во двор, парк, песок....

  • булдожерот се движи: напред, назад, лево-десно, предниот дел, корпата се движи горе-доле
  • кабината е со светло
  • булдожерот користи своја батерија 3,7V која се полни со USB(вклучено во пакувањето)
  • далечинското работи на батерии, потребни се: 2х1.5V AA батерии(не се вклучени)

Димензија на булдожерот: 29х11,5х12см.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Булдожер со далечинско Булдожер со далечинско управување, загарантирана забава со часови за вашите малечки градежници! Булдожерот е изработен од квалитетна, цврста пластика со многу детали и функции како вистински булдожер. Гумите се изработени од квалитетна гума со што го прави идеален за играње во двор, парк, песок.... булдожерот се движи: напред, назад, лево-десно, предниот дел, корпата се движи горе-доле каб.. Category: Product #: 1328 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 1.350 ден. 1.690
1.350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS