BLACK FRIDAY

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-34%
Автомобил на туркање Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
790 ден.1.200 ден.
-40%
Leap Frog Лаптоп Leap Frog Лаптоп
Отворете го лаптопот за да ги научите броевите, боите, формите и да слушнете забавни мелод..
960 ден.1.590 ден.
-30%
Leap Frog eдукативен сортер - Пикник кошничка Leap Frog eдукативен сортер - Пикник кошничка
Учењето е забавно со оваа прекрасна кошничка за пикник! Дознајте повеќе за боите, формите и храната...
1.390 ден.1.990 ден.
-30%
Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars
Bright Stars Silly Safari до 9кг релаксаторот е со нежно нишање за лесно смирување на бебето. Р..
1.390 ден.1.990 ден.
-39%
Мини кујна 3 во 1 Мини кујна 3 во 1
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекраснa мини кујна 3 во 1 со мно..
550 ден.900 ден.
-25%
Електрична четка за сушење и фенирање Електрична четка за сушење и фенирање
Електрична четка за сушење и фенирање на коса и можност за различни стилови на фризура, дизајнирана ..
600 ден.800 ден.
-31%
Сет за маникир Сет за маникир
Прекрасен сет за совршен маникир. Сетот содржи: 3х различни бои лак за нокти (силиконски лесно..
480 ден.700 ден.
-31%
Мини греалка - Warm Air Blower Мини греалка - Warm Air Blower
Warm Air Blower е практична и лесно пренослива греалка која ќе  создаде топлина и удобност во б..
590 ден.850 ден.
-29%
Magic tracks стаза 328 делови Magic tracks стаза 328 делови
Magic tracks е супер забавна флуоресцентна стаза со делови кои лесно се виткаат и може да се направа..
850 ден.1.200 ден.
-32%
Детска кујна Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува работна маса, фрижидер..
2.100 ден.3.100 ден.
-28%
Детска кујна Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
1.590 ден.2.200 ден.
-24%
Bluetooth безжичен звучник Bluetooth безжичен звучник
Карактеристики на производот: литиумска батерија радио јачина 6W аудио излез USB 2.0 ..
380 ден.500 ден.
-30%
Ротирачка четка за чистење Ротирачка четка за чистење
Моторизиран систем со три четки кои ротираат 360° ефикасно ја собира нечистотијата. Со ротирачките ч..
280 ден.400 ден.
-29%
Двострана тава за палачинки Двострана тава за палачинки
Двострана тава за палачинки со нелеплива површина. Дијаметар на тавата: Ø19см ..
350 ден.490 ден.
-20%
Магични боцкави топчиња 600 делови Магични боцкави топчиња 600 делови
Магични боцкави топчиња. Направете ги омилените фигури од разнобојните чичак топчиња, украсете ги со..
390 ден.490 ден.
-29%
Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак
Лед кружно светло со сталак создава одлична светлина погодна за шминкање и фотографирање. ..
850 ден.1.190 ден.
-23%
SUP конзола со 400 игри SUP конзола со 400 игри
Неверојатно забавна конзола која што ќе Ви овозможи да се потсетите на голем број ретро игри. Компак..
500 ден.650 ден.
-44%
Електронски апарат против комарци Електронски апарат против комарци
Ефикасно електронско апаратче со лед светло кое ги привлекува комарците и другите инсекти ..
220 ден.390 ден.
-29%
Рачен сецко - Twistcut Рачен сецко - Twistcut
Рачен сецко едноставен за работа ви овозможува брзо и лесно да сецкате овошје, зеленчук, јаткас..
320 ден.450 ден.
-27%
Автоматски диспанзер за сапун - Soap Magic Автоматски диспанзер за сапун - Soap Magic
Практичен диспанзер со сензор кој се активира на движење, 100%  без допир. Диспанзерот&nbs..
550 ден.750 ден.
-32%
Силиконски сад за правење и складирање на мраз Силиконски сад за правење и складирање на мраз
Силиконски сад за правење и складирање мраз, изработен од флексибилен силикон што го прави исклучите..
170 ден.250 ден.
-60%
Лед ламба против комарци Лед ламба против комарци
Уживајте во мирна ноќ без комарци. Ефикасно апаратче со лед светло против комарци, ниска п..
60 ден.150 ден.
-20%
Подлога за вежбање Подлога за вежбање
Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето. Површината е нелизгачка, е..
550 ден.690 ден.
-29%
Go Duster - супер прашко Go Duster - супер прашко
Ви го претставуваме новиот моторизиран супер прашко со кој ќе можете да ја отстраните нечистотијата ..
320 ден.450 ден.
-34%
Магична градина Магична градина
Создадете своја волшебна градина како од бајките. Во сетот е вклучено се што ви треба за садење..
590 ден.900 ден.
-29%
Справа за вежбање - Tummy Trimer Справа за вежбање - Tummy Trimer
Справата за вежбање овозможува интензивно тренирање за затегнување и обликување на целото тело. ..
250 ден.350 ден.
-20%
Дигитална кујнска вага Дигитална кујнска вага
Дигитална кујнска вага. Карактеристики на производот: максимална мерна тежина 5кг произво..
440 ден.550 ден.
-30%
Проектор ѕвездено небо  Проектор ѕвездено небо
Прекрасен проектор и ноќна ламба кој проектира ѕвездено небо на ѕидовите, прозорците и таванот...
350 ден.500 ден.
-35%
Детска лулашка со заштитна преграда Детска лулашка со заштитна преграда
Прекрасна лулашка изработена од квалитетна пластика со заштитна преграда која нуди супер забава..
750 ден.1.150 ден.
-28%
Друштвена игра Ризик Друштвена игра Ризик
Игра на стратегија Ризик. Исполнете ја својата мисија и освојувајте територии, со 42 освоени територ..
500 ден.690 ден.
-17%
3Д табла за цртање 3Д табла за цртање
Прекрасна 3Д табла за цртање, нацртајте нешто од шаблоните кои се вклучени во пакувањето или креирај..
490 ден.590 ден.
-21%
Шиатсу масажер за цело тело Шиатсу масажер за цело тело
Шиатсу масажер за врат и рамена овозможува чувство на целосна и ефикасна рачна масажа. Изработен е п..
750 ден.950 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS