Најново
Bkids - Слонче проодувалка и туркало
  • Bkids - Слонче проодувалка и туркало
  • Bkids - Слонче проодувалка и туркало
  • Bkids - Слонче проодувалка и туркало
  • Bkids - Слонче проодувалка и туркало

Bkids - Слонче проодувалка и туркало

3.790 ден.
Шифра на производ: 29832
Достапност: На залиха
Количина:

Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, што придонесува Вашето дете побрзо и самостојно да оди. Освен што служи за проодување таа може да биде многу забавна играчка со 20 светлосни и звучни ефекти, 3 мелодии. Со оваа прекрасна проодувалка Вашите малечки можат да се запознаат со формите, броевите и боите. Едноставно Слончето се трансформира од проодувалка во туркало.

Производот се препорачува за деца од 6-36 месеци.

Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии. Батериите не се вклучени се во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: slonce, prooduvalka, turkalo
Bkids - Слонче проодувалка и туркало Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, што придонесува Вашето дете побрзо и самостојно да оди. Освен што служи за проодување таа може да биде многу забавна играчка со 20 светлосни и звучни ефекти, 3 мелодии. Со оваа прекрасна проодувалка Вашите малечки можат да се запознаат со формите, броевите и .. Category: Product #: 29832 Regular price: 3.790 ден. 3.790 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS