Најново
Bkids Пони проодувалка 3 во 1
  • Bkids Пони проодувалка 3 во 1
  • Bkids Пони проодувалка 3 во 1
  • Bkids Пони проодувалка 3 во 1
  • Bkids Пони проодувалка 3 во 1

Bkids Пони проодувалка 3 во 1

2.960 ден.
Шифра на производ: 3993
Достапност: На залиха
Количина:

Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, што придонесува Вашето дете побрзо и самостојно да оди. Проодувалка која го прати растот на вашето дете со 3 начини на игра: уште од 6+ месеци од кога ќе почне детето самостојно стабилно да седнува може да послужи како табла за играње на која има 8 интерактивни играчки пропратени со 5 забавни мелодии, светлосни ефекти и активности за развој на моторичките сетила. Од кога ќе почне да станува и да се исправа може да ви послужи како масичка за играње, за да на крај ви помогне во проодување на детето. 

Производот се препорачува за деца од 6-36 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: prooduvalka, masichka
Bkids Пони проодувалка 3 во 1 Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, што придонесува Вашето дете побрзо и самостојно да оди. Проодувалка која го прати растот на вашето дете со 3 начини на игра: уште од 6+ месеци од кога ќе почне детето самостојно стабилно да седнува може да послужи како табла за играње на која има 8 интерактив.. Category: Product #: 3993 Regular price: 2.960 ден. 2.960 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS