Најново
Bianca интерактивно милениче
  • Bianca интерактивно милениче
  • Bianca интерактивно милениче
  • Bianca интерактивно милениче

Bianca интерактивно милениче

2.990 ден.
Шифра на производ: 2386
Достапност: На залиха
Количина:

Бјанка е интерактивно маче кое реагира на гласот на детето, се врти кога ќе ја викне со нејзиното име. Многу сака да се гали, а кога ќе ја притиснете на шепата се лути. Оди како вистинско маче и обожава да си игра со клопчето волна, кога ќе и го фрлите оди по него и кога ќе го најде си игра.

Бјанка е сетирана на хрватски јазик.

Димензија на пакување: 29 x 31 x 30см.

Производот работи на 4х1.5V AA батерии. Батериите се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Bianca интерактивно милениче Бјанка е интерактивно маче кое реагира на гласот на детето, се врти кога ќе ја викне со нејзиното име. Многу сака да се гали, а кога ќе ја притиснете на шепата се лути. Оди како вистинско маче и обожава да си игра со клопчето волна, кога ќе и го фрлите оди по него и кога ќе го најде си игра. Бјанка е сетирана на хрватски јазик. Димензија на пакување: 29 x 31 x 30см. Производот работи на 4.. Category: Product #: 2386 Regular price: 2.990 ден. 2.990 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS