Најново
Трицикл Rito Star Blue Qplay
  • Трицикл Rito Star Blue Qplay
  • Трицикл Rito Star Blue Qplay
  • Трицикл Rito Star Blue Qplay

Трицикл Rito Star Blue Qplay

6.990 ден.
Шифра на производ: 1523
Достапност: На залиха
Количина:

Прилагодете се на потребите на Вашето малечко од 10 до 72 месеци со Q Play Rito Folding Trike.
Се преклопува за лесно складирање и има систем со предни слободни тркала што го олеснува управувањето од страна на родителот.

Карактеристики: 

  • прилагодлива родителска рачка
  • голем потпирач за грб со функција за навалување
  • потпирачи за одмор на стапалата за доенчиња
  • стандарден трицикл со двоен систем за сопирање на задните тркала
  • максимална тежина: 25 кг

Се одликува со продолжена родителска рачка, голем потпирач за грб со функција за навалување, безбедносен појас со 5 точки на отпор,безбедно опкружување кое можи да се одвои со помош на копче, копче на рачката, тенда за заштита од ултравиолетово зрачење, задна корпа за складирање , преклоплив потпирач за нозе и двоен систем за сопирање.
Пред употреба на производот проверете дали единицата т.е.седиштето е правилно прицврстено.
Секое оптоварување прицврстено на рачката и/или на задниот дел од потпирачот за грб и/или на страните ќе влијае на стабилноста на трициклот.
 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tricikl, rito
Трицикл Rito Star Blue Qplay Прилагодете се на потребите на Вашето малечко од 10 до 72 месеци со Q Play Rito Folding Trike. Се преклопува за лесно складирање и има систем со предни слободни тркала што го олеснува управувањето од страна на родителот. Карактеристики:  прилагодлива родителска рачка голем потпирач за грб со функција за навалување потпирачи за одмор на стапалата за доенчиња стандарден трицикл со дв.. Category: Product #: 1523 Regular price: 6.990 ден. 6.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS