Најново
Трицикл Nova Niello Qplay
 • Трицикл Nova Niello Qplay
 • Трицикл Nova Niello Qplay
 • Трицикл Nova Niello Qplay
 • Трицикл Nova Niello Qplay
 • Трицикл Nova Niello Qplay

Трицикл Nova Niello Qplay

8.490 ден.
Шифра на производ: 1755
Достапност: На залиха
Количина:

QPLAY NOVA Niello Foldable Trike е надграден модел на NOVA EVA Foldable Trike. Има нов стил, суперкомпактна рамка за преклопување и ја задржува истата функција.

- Режим 1

 • 10-12 М
 • интерактивен режим на туркање лице в лице

- Режим 2

 • 12-18 М
 • интерактивен режим на туркање лице в лице

- Режим 3

 • 18-24 М
 • режим на редовно туркање

- Режим 4

 • 24-30 М
 • помошен режим на возење велосипед

- Режим 5

 • 30-36 М
 • режим на возење велосипед

- Режим 6

 • 36-72 М
 • режим на возење велосипед

- Режим на преклопување

 • лесен за носење и складирање
 • тркало EVA за ублажување на тресењето при безбедно и удобно возење
 • педали што не се лизгаат и воздушни тркала за безбедно и удобно возење
 • рамка од алуминиумска легура
 • тркало од 7,5 инчи

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tricikl
Трицикл Nova Niello Qplay QPLAY NOVA Niello Foldable Trike е надграден модел на NOVA EVA Foldable Trike. Има нов стил, суперкомпактна рамка за преклопување и ја задржува истата функција. - Режим 1 10-12 М интерактивен режим на туркање лице в лице - Режим 2 12-18 М интерактивен режим на туркање лице в лице - Режим 3 18-24 М режим на редовно туркање - Режим 4 24-30 М помошен .. Category: Product #: 1755 Regular price: 8.490 ден. 8.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS