Најново
Транспортно креветче - Cangaroo
  • Транспортно креветче - Cangaroo
  • Транспортно креветче - Cangaroo
  • Транспортно креветче - Cangaroo

Транспортно креветче - Cangaroo

5.790 ден.
Шифра на производ: 1295
Достапност: На залиха
Количина:

Транспортно креветче на 2 нивоа и подлога за преслекување, идеално за родители кои често патуваат.

Карактеристики:

- практично креветче, лесно е за собирање и транспортирање
- душекот за новороденчето треба да биде на второто ниво, а просторот под душекот се користи како простор за складирање
- кога е детето поголемо може да се користи и како оградица за играње
- има дополнителен страничен џеб за играчки
- едната страна може да се отвора со патент за полесен пристап на детето до оградицата
- вклучени се 3 плишани играчки
- креветчето доаѓа со вклучен душек (подлога) и торба за носење
- ежина:10кг
- димензија на отворено креветче: 120х60см
- димензија на затворено креветче: 26х70х21см

Производителот препорачува користење од 0-3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: krevetche, кангару
Транспортно креветче - Cangaroo Транспортно креветче на 2 нивоа и подлога за преслекување, идеално за родители кои често патуваат. Карактеристики: - практично креветче, лесно е за собирање и транспортирање - душекот за новороденчето треба да биде на второто ниво, а просторот под душекот се користи како простор за складирање - кога е детето поголемо може да се користи и како оградица за играње - има дополнителен страниче.. Category: Product #: 1295 Regular price: 5.790 ден. 5.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS