Најново
Седиште за автомобил -  Armor Moni

Седиште за автомобил - Armor Moni

5.640 ден.
Шифра на производ: 9916
Достапност: На залиха
Количина:

Седиште за автомобил - Armor Moni

  • автомобилното седиште е погодно за деца со тежина од 9кг до 36кг
  • подесување на делот за главата
  • двоен безбедносен систем и удобно седиште
  • 5 точки на безбедност и мек раменски дел
  • седиштето може да се користи и како бустер
  • димензија: 45x42x62 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: sedishte, avtomobil
Седиште за автомобил - Armor Moni Седиште за автомобил - Armor Moni автомобилното седиште е погодно за деца со тежина од 9кг до 36кг подесување на делот за главата двоен безбедносен систем и удобно седиште 5 точки на безбедност и мек раменски дел седиштето може да се користи и како бустер димензија: 45x42x62 см .. Category: Product #: 9916 Regular price: 5.640 ден. 5.640
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS