Најново
Седиште Cosmos Chicco 0-18кг
 • Седиште Cosmos Chicco 0-18кг
 • Седиште Cosmos Chicco 0-18кг
 • Седиште Cosmos Chicco 0-18кг
 • Седиште Cosmos Chicco 0-18кг
 • Седиште Cosmos Chicco 0-18кг

Седиште Cosmos Chicco 0-18кг

9.390 ден.
Шифра на производ: 9915
Достапност: На залиха
Количина:

Седиште Cosmos Chicco 0-18кг црна боја

 • комбинација на седиште за бебе и седиште за дете
 • за поставување во спротивна насока од движењето на колата: од раѓање до 18 месеци (до 13кг, ЕСЕ група 0+)
 • за поставување во иста насока на движењето на колата: од 9 месеци до 4 години (9-18кг, ЕСЕ група 1)
 • вклучено дополнително перниче за бебе
 • систем за странична заштита во случај на страничен удар
 • абсорбер на удари направен од стиропор
 • хоризонтално прилагодување во 4 позиции
 • широко седиште
 • навлаката се вади и се пере
 • според стандардот за безбедност ECE R44/04

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sedishte, transporter, чико
Седиште Cosmos Chicco 0-18кг Седиште Cosmos Chicco 0-18кг црна боја комбинација на седиште за бебе и седиште за дете за поставување во спротивна насока од движењето на колата: од раѓање до 18 месеци (до 13кг, ЕСЕ група 0+) за поставување во иста насока на движењето на колата: од 9 месеци до 4 години (9-18кг, ЕСЕ група 1) вклучено дополнително перниче за бебе систем за странична заштита во случај на страничен уда.. Category: Product #: 9915 Regular price: 9.390 ден. 9.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS