Најново
Количка Noble 3 во 1 Black Cangaroo
 • Количка Noble 3 во 1 Black Cangaroo
 • Количка Noble 3 во 1 Black Cangaroo
 • Количка Noble 3 во 1 Black Cangaroo

Количка Noble 3 во 1 Black Cangaroo

22.390 ден.
Шифра на производ: 518
Достапност: На залиха
Количина:

Количка Noble 3 во 1 Black Cangaroo

 • материјал на конструкција: алуминиум
 • систем за сопирање: поврзана сопирачка на задните тркала
 • максимална поддржана тежина: 15кг
 • возраст: 0-36 месеци
 • тежина на конструкција: 10кг
 • безбедносен систем: безбедносен ремен од 5 точки на отпор
 • начин на затворање: со преклопување
 • позиционирање на лежиштето: прилагодливо
 • позиционирање на седиштето: прилагодување на ременот
 • подесување на делот за нозе: прилагодлив
 • додатоци: држач за чаша, зимска прекривка,прозорец за вентилација,торба за дополнителна опрема
 • предни тркала: EVA • 13 цм
 • задни тркала: EVA • 26 цм
 • автомобилско седиште (група 0): 0-13 кг
 • одговара на Европскиот стандард ECE R44 / 04.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kolichka, zimska, 3vo1
Количка Noble 3 во 1 Black Cangaroo Количка Noble 3 во 1 Black Cangaroo материјал на конструкција: алуминиум систем за сопирање: поврзана сопирачка на задните тркала максимална поддржана тежина: 15кг возраст: 0-36 месеци тежина на конструкција: 10кг безбедносен систем: безбедносен ремен од 5 точки на отпор начин на затворање: со преклопување позиционирање на лежиштето: прилагодливо позиционирање на седиштето: п.. Category: Product #: 518 Regular price: 22.390 ден. 22.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS