Најново
Детска ротирачка чинија
 • Детска ротирачка чинија
 • Детска ротирачка чинија
 • Детска ротирачка чинија
 • Детска ротирачка чинија
 • Детска ротирачка чинија
 • Детска ротирачка чинија

Детска ротирачка чинија

180 ден.
Шифра на производ: 2569
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна чинија која е направена по револуционерна технологија не дозволува истурање на сувата храна. Чинијата ротира за 360°С и ќе ви заштеди време во расчистување на вашата дневна соба по секоја ужинка на Вашето дете. 

 • чинијата е наменета за сува храна
 • димензија на чинијата: 18х8
 • димензија на чинија, делот за храна: 10см

Производот се препопрачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: detska, cinija

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS