Најново
Бебе со транспортер
  • Бебе со транспортер

Бебе со транспортер

1.290 ден.
Шифра на производ: 2585
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за малите мамички. Прекрасен сет бебе со транспортер. 

Сетот вклучува:

  • бебе
  • транспортер
  • чинија со лажичка, вилушка
  • шише 
  • чешелче 
  • нокшир

Висина на бебе 30см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bebe, sedishte, transporter
Бебе со транспортер Супер забава за малите мамички. Прекрасен сет бебе со транспортер.  Сетот вклучува: бебе транспортер чинија со лажичка, вилушка шише  чешелче  нокшир Висина на бебе 30см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 2585 Regular price: 1.290 ден. 1.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS