Најново
Бебе со столче за хранење
  • Бебе со столче за хранење
  • Бебе со столче за хранење
  • Бебе со столче за хранење

Бебе со столче за хранење

1.690 ден.
Шифра на производ: 8382
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно бебе со столче за хранење совршен подарок за секое девојче! Ова преслатко бебе е гладно, ставете го во столчето за хранење и дадете му ужинка. Бебето пие од неговото шишенце, мочка и има 10 различни звуци.

Сетот содржи: 

  • тањирче со лажичка и вилушка
  • шише за млеко
  • шише за вода
  • цуцла лажалка
  • столче за хранење

Висина на бебе 30см.

Висина на столче за хранење: 38см.

Напомена: на залиха го имаме бебето со розева облека.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: bebe, stolche, hranilka, kukla
Бебе со столче за хранење Прекрасно бебе со столче за хранење совршен подарок за секое девојче! Ова преслатко бебе е гладно, ставете го во столчето за хранење и дадете му ужинка. Бебето пие од неговото шишенце, мочка и има 10 различни звуци. Сетот содржи:  тањирче со лажичка и вилушка шише за млеко шише за вода цуцла лажалка столче за хранење Висина на бебе 30см. Висина на столче за хранење: 38см. .. Category: Product #: 8382 Regular price: 1.690 ден. 1.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS