Најново
Бебе со креветче
  • Бебе со креветче

Бебе со креветче

1.750 ден.
Шифра на производ: 2582
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет бебе со креветче, супер забава за малите мамички. 

Висина на бебе 30см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: krevetche, bebe
Бебе со креветче Прекрасен сет бебе со креветче, супер забава за малите мамички.  Висина на бебе 30см. .. Category: Product #: 2582 Regular price: 1.750 ден. 1.750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS