Најново
Бебе со додатоци
  • Бебе со додатоци
  • Бебе со додатоци
  • Бебе со додатоци

Бебе со додатоци

1.100 ден.1.300 ден.
Шифра на производ: 7832
Достапност: На залиха
Количина:

Малечките мамички ќе ја обожаваат оваа кукла, бебе со повеќе додатоци. Polesie е Белоруски бренд со одличен квалитет.

Сетот содржи:

  • бебе
  • нокширче
  • шише за млеко
  • тањирче со лажичка
  • цуцла лажалка 

Висина на бебе 35см.

Димензија на пакувањето:29х13,5х32см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bebe, cucla
Бебе со додатоци Малечките мамички ќе ја обожаваат оваа кукла, бебе со повеќе додатоци. Polesie е Белоруски бренд со одличен квалитет. Сетот содржи: бебе нокширче шише за млеко тањирче со лажичка цуцла лажалка  Висина на бебе 35см. Димензија на пакувањето:29х13,5х32см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 7832 Regular price: 1.100 ден. 1.300
1.100
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS