Најново
Бебе – Новороденче
 • Бебе – Новороденче
 • Бебе – Новороденче
 • Бебе – Новороденче
 • Бебе – Новороденче
 • Бебе – Новороденче
 • Бебе – Новороденче

Бебе – Новороденче

1.390 ден.
Шифра на производ: 66855
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Прекрасно бебе новороденче, толку реално направено како вистинско бебе идеално за сите деца кои сакаат да си играат со бебиња. Бебето е достапно во сина и розева облека.

Бебе со розева облека вклучува:

 • перниче
 • цуцла со лента за држење
 • шише
 • тропалка

Бебе со сина облека вклучува: 

 • ќебе
 • шише
 • цуцла со лента за држење

Висина на бебе: 36см

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bebe, novorodenche
Бебе – Новороденче Прекрасно бебе новороденче, толку реално направено како вистинско бебе идеално за сите деца кои сакаат да си играат со бебиња. Бебето е достапно во сина и розева облека. Бебе со розева облека вклучува: перниче цуцла со лента за држење шише тропалка Бебе со сина облека вклучува:  ќебе шише цуцла со лента за држење Висина на бебе: 36см   .. Category: Product #: 66855 Regular price: 1.390 ден. 1.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS