Најново
-15%
Количка Tourist Buggy Eclipse Joie Количка Tourist Buggy Eclipse Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Carbon Joie Количка Tourist Buggy Carbon Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Oyster Joie Количка Tourist Buggy Oyster Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Pewter Joie Количка Nitro Dark Pewter Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Laurel Joie Количка Nitro Dark Laurel Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
Балон фолија - Happy Birthday

Балон фолија - Happy Birthday

250 ден.
Шифра на производ: 2072
Достапност: На залиха
Количина:

Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Може да се надуваат со воздух или хелиум.

Вклучени се вкупно 9 парчиња:

  • 3 фолија балони: круг фолија балон 23" - 60см, 2 срце фолија балон 18" - 45см.
  • 6 латекс балони од  12" - 30см, 3 балони се со конфети

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: folija, balon, rodenden
Балон фолија - Happy Birthday Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Може да се надуваат со воздух или хелиум. Вклучени се вкупно 9 парчиња: 3 фолија балони: круг фолија балон 23" - 60см, 2 срце фолија балон 18" - 45см. 6 латекс балони од  12" - 30см, 3 балони се со конфети .. Category: Product #: 2072 Regular price: 250 ден. 250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS