Најново
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
Баги - Мотор на акумулатор
 • Баги - Мотор на акумулатор

Баги - Мотор на акумулатор

12.490 ден.
Шифра на производ: 12814
Достапност: На залиха
Количина:

БАГИ МОТОР НА АКУМУЛАТОР ATV 12V / 7Ah SPEED RED ZP5128A MONI

 • за деца од 3 до 8 години со максимална тежина до 30 кг
 • батерија - 12V / 7Ah
 • два мотори (2 * 25W)
 • 2 брзини: 3,5 - 7 км / ч
 • прекинувач напред / назад
 • музички функции и свирка
 • 17,50 кг
 • 112х70х74 см

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bagi, motor, akumulator
Баги - Мотор на акумулатор БАГИ МОТОР НА АКУМУЛАТОР ATV 12V / 7Ah SPEED RED ZP5128A MONI за деца од 3 до 8 години со максимална тежина до 30 кг батерија - 12V / 7Ah два мотори (2 * 25W) 2 брзини: 3,5 - 7 км / ч прекинувач напред / назад музички функции и свирка 17,50 кг 112х70х74 см   .. Category: Product #: 12814 Regular price: 12.490 ден. 12.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS