Најново
Автомобил трансформер
  • Автомобил трансформер
  • Автомобил трансформер

Автомобил трансформер

1.290 ден.
Шифра на производ: 22112
Достапност: На залиха
Количина:

Време е за битка на трансформери! Автомобил кој со помош на далечинскиот управувач брзо и лесно се трансформира во робот спремен за борба. Производот изобилува со звучни и светлосни ефекти. Трансформер 2 во 1 кој може се движи: напред, назад, лево, десно со помош на далечинскиот управувач и како автомобил и како робот. 

Автомобилот има своја батерија која се полни со УСБ кабел, за далечинскиот управувач потребни се: 2х1,5V AA батерии.

Димензија на автомобил: 36х15х8см

Димензија на робот: 22х26х26см.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: avtomobil, transformer
Автомобил трансформер Време е за битка на трансформери! Автомобил кој со помош на далечинскиот управувач брзо и лесно се трансформира во робот спремен за борба. Производот изобилува со звучни и светлосни ефекти. Трансформер 2 во 1 кој може се движи: напред, назад, лево, десно со помош на далечинскиот управувач и како автомобил и како робот.  Автомобилот има своја батерија која се полни со УСБ кабел, за далечинскиот .. Category: Product #: 22112 Regular price: 1.290 ден. 1.290 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS