Најново
Автомобил на акумулатор Mercedes Coupe

Автомобил на акумулатор Mercedes Coupe

12.990 ден.17.490 ден.
Шифра на производ: 9674
Достапност: На залиха
Количина:

Автомобил на акумулатор MERCEDES AMG C 63 S COUPE 

 • батерија на полнење: 12V 7AHx2
 • димензија: 116x67x50см
 • црна боја
 • наменет за возраст од 3 до 8 години
 • максимална тежина до 30 кг
 • систем за заштита појас од 5 точки
 • додатоци: врати • ретровизор • свирка можност за музика• предни и задни светла • приклучок за MP3 • LED светла гуми: пластика
 • родителска контрола: далечински управувач од 2.4GHz во сите насоки
 • метод на движење: електричен
 • број на места: 1
 • брзини: 2 - брза и бавна
 • батерија за полнење: 12V7Ah Мотор: 2 бр. x 390
 • најголема брзина: 5км на час
 • Адаптер: 12V1000mA Материјал: метал + полипропилен Лиценцирана од Daimler AG

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: avtomobil, akumulator
Автомобил на акумулатор Mercedes Coupe Автомобил на акумулатор MERCEDES AMG C 63 S COUPE  батерија на полнење: 12V 7AHx2 димензија: 116x67x50см црна боја наменет за возраст од 3 до 8 години максимална тежина до 30 кг систем за заштита појас од 5 точки додатоци: врати • ретровизор • свирка можност за музика• предни и задни светла • приклучок за MP3 • LED светла гуми: пластика родителска контрола: далечински управувач.. Category: Product #: 9674 Regular price: 12.990 ден. 17.490
12.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS