Најново
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY

Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY

14.990 ден.
Шифра на производ: 1588
Достапност: На залиха
Количина:
 • автомобил на акумулатор Mercedes C63s
 • возраст: од 3 до 8 години
 • максимална поддржана тежина: 30 кг
 • систем за заштита: појас со 5 точки
 • додатоци: врати кои се отвараат • ретровизор • свирка
 • дополнителни уреди: музичка функција • предни и задни светла • Mp3 • LED светла
 • гуми: синтетички EVA
 • родителска контрола: Далечински управувач од 2,4 GHz во сите насоки
 • начин на движење: електричен
 • број на места: 1
 • број на брзини: 2 - брза и бавна брзина
 • батерија на полнење: 12V7Ah
 • мотор: 2 парчиња x 390
 • максимална брзина: 5 км на час
 • адаптер: 12V1000mA
 • материјал: метал + полипропилен
 • лиценцирано од Daimler AG

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz C63s QY автомобил на акумулатор Mercedes C63s возраст: од 3 до 8 години максимална поддржана тежина: 30 кг систем за заштита: појас со 5 точки додатоци: врати кои се отвараат • ретровизор • свирка дополнителни уреди: музичка функција • предни и задни светла • Mp3 • LED светла гуми: синтетички EVA родителска контрола: Далечински управувач од 2,4 GHz во сите насоки начин на движење: елект.. Category: Product #: 1588 Regular price: 14.990 ден. 14.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS