Најново
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 бел 6V 7AH*2

Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 бел 6V 7AH*2

13.100 ден.16.390 ден.
Шифра на производ: 54927
Достапност: На залиха
Количина:

Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 бел 6V 7AH*2

 •  BMW 
 • димензија на автомобилот: 117х74х60см
 • погоден за деца од 3 до 8 години
 • се препорачува за деца до максимална тежина 30 кг
 • MP3 приклучок
 • светлечки фарови
 • појас на седиштето
 • копче за регулирање на движење (педала или далечинско)
 • копче за регулирање на јачина на звук
 • копче за музика и сирена
 • копче за регулирање на брзина
 • далечинско за контролирање
 • батерии 6V 7AH*1
 • време на полнење: 8-12 часа
 • полнач: 12V1000mA
 • брзина на автомобилот: 3km/h

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: avtomobil, akumulator

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS