Најново
-19%
Magic tracks стаза 212 делови Magic tracks стаза 212 делови
690 ден.850 ден.
690 ден.850 ден.
-21%
Magic tracks стаза 328 делови Magic tracks стаза 328 делови
950 ден.1.200 ден.
950 ден.1.200 ден.
-15%
Сет од 5 маски KN95 со валва Сет од 5 маски KN95 со валва
425 ден.500 ден.
425 ден.500 ден.
-19%
Сет од 5 маски KN95 Сет од 5 маски KN95
325 ден.400 ден.
325 ден.400 ден.
Автоматски диспанзер за сапун - Soap Magic
  • Автоматски диспанзер за сапун - Soap Magic
  • Автоматски диспанзер за сапун - Soap Magic
  • Автоматски диспанзер за сапун - Soap Magic
  • Автоматски диспанзер за сапун - Soap Magic
  • Автоматски диспанзер за сапун - Soap Magic

Автоматски диспанзер за сапун - Soap Magic

650 ден.750 ден.
Шифра на производ: 85129
Достапност: На залиха
Количина:

Практичен диспанзер со сензор кој се активира на движење, 100%  без допир. Диспанзерот може да го користите во Вашата, кујна, купатило, канцеларија...

Наполнете го диспанзерот со течен сапун, шампон или средство за дезинфекција, вклучете го и поставете ги рацете под диспанзерот, автоматски ќе ви пушти доволна количина сапун или средство за дезинфекција.

Производот работи на батерии, потребни се: 4х1,5 V AAA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Диспанзерот е со капацитет од 250ml

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: dispanzer, sapun

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS