Најново
-15%
Количка Tourist Buggy Eclipse Joie Количка Tourist Buggy Eclipse Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Carbon Joie Количка Tourist Buggy Carbon Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Oyster Joie Количка Tourist Buggy Oyster Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Pewter Joie Количка Nitro Dark Pewter Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Laurel Joie Количка Nitro Dark Laurel Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
Алатка за пренос на облици, агли и контури
 • Алатка за пренос на облици, агли и контури
 • Алатка за пренос на облици, агли и контури

Алатка за пренос на облици, агли и контури

280 ден.
Шифра на производ: 2585
Достапност: На залиха
Количина:

Практична алатка за пренос на облици, агли и контури.

 • шаблон за контури кој овозможува едноставен пренос на контури за сечење
 • мерењето со овој алат се одвива доста брзо, така што нема да морате повеќе да мерите од око
 • вграден линијар кој ви овозможува да пресликате секаков облик со неверојатна прецизност
 • идеален за прецизно прилагодување на ламинат, на пр. како кај цевките за греење
 • прецизно измерете секакви облици. Пресликајте ги контурите со неправилни форми
 • примена наоѓа кај: паркети, керамика, лим....
 • материјал: ABS пластика, издржлива, долготрајна, не го оштетува предметот кој се мери

Димензии: 145х10,5х2см

Работна површина: 12.7см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: alatka, metro, prenos, konturi
Алатка за пренос на облици, агли и контури Практична алатка за пренос на облици, агли и контури. шаблон за контури кој овозможува едноставен пренос на контури за сечење мерењето со овој алат се одвива доста брзо, така што нема да морате повеќе да мерите од око вграден линијар кој ви овозможува да пресликате секаков облик со неверојатна прецизност идеален за прецизно прилагодување на ламинат, на пр. како кај цевките за греење .. Category: Product #: 2585 Regular price: 280 ден. 280
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS