Најново
-15%
Количка Tourist Buggy Eclipse Joie Количка Tourist Buggy Eclipse Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Carbon Joie Количка Tourist Buggy Carbon Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Oyster Joie Количка Tourist Buggy Oyster Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Pewter Joie Количка Nitro Dark Pewter Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Laurel Joie Количка Nitro Dark Laurel Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
Air Lazy Bag - Воздушен душек
 • Air Lazy Bag - Воздушен душек
 • Air Lazy Bag - Воздушен душек
 • Air Lazy Bag - Воздушен душек
 • Air Lazy Bag - Воздушен душек

Air Lazy Bag - Воздушен душек

650 ден.
Шифра на производ: 8528
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

За вистинско уживање и релаксација во парк, на плажа, на планина, насекаде...Воздушен душек направен од засилен најлонски материјал. На краевите од вреќата има силни пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре од кога ќе се наполни. Вреќата кога не е полна со воздух лесно се собира и е практична за пренесување, а кога ќе ја наполните удобна е за секоја пригода. За да ја наполните вреќата со воздух едноставно фатете го отворениот дел и замавнете во воздухот, кога ќе увидите дека “Lazy Bag” е полна со воздух, само завиткајте ја на крајот и затворете ги пластичните додатоци.

 • изработена од материјал кој не се лизга и кој не пропушта воздух ниту вода
 • овозможува брзо полнење со воздух и тоа без пумпа
 • повеќе наменски производ (воздушен душек,пренослива софа и душек на вода во едно)
 • удобно и практично
 • лесни за носење
 • лесен за чистење со вода и сапун
 • димензии: 190×55 cm

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: vozdushen, dushek
Air Lazy Bag - Воздушен душек За вистинско уживање и релаксација во парк, на плажа, на планина, насекаде...Воздушен душек направен од засилен најлонски материјал. На краевите од вреќата има силни пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре од кога ќе се наполни. Вреќата кога не е полна со воздух лесно се собира и е практична за пренесување, а кога ќе ја наполните удобна е за секоја пригода. За да ја наполните вреќата со.. Category: Product #: 8528 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS