Најново
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-14%
Креветче - Jungle Креветче - Jungle
3.100 ден.3.590 ден.
3.100 ден.3.590 ден.
-10%
Bluetooth безжичен звучник Bluetooth безжичен звучник
450 ден.500 ден.
450 ден.500 ден.
Air Lazy Bag - Воздушен душек
 • Air Lazy Bag - Воздушен душек
 • Air Lazy Bag - Воздушен душек
 • Air Lazy Bag - Воздушен душек
 • Air Lazy Bag - Воздушен душек

Air Lazy Bag - Воздушен душек

650 ден.
Шифра на производ: 8528
Достапност: На залиха
Количина:

За вистинско уживање и релаксација во парк, на плажа, на планина, насекаде...Воздушен душек направен од засилен најлонски материјал. На краевите од вреќата има силни пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре од кога ќе се наполни. Вреќата кога не е полна со воздух лесно се собира и е практична за пренесување, а кога ќе ја наполните удобна е за секоја пригода. За да ја наполните вреќата со воздух едноставно фатете го отворениот дел и замавнете во воздухот, кога ќе увидите дека “Lazy Bag” е полна со воздух, само завиткајте ја на крајот и затворете ги пластичните додатоци.

 • изработена од материјал кој не се лизга и кој не пропушта воздух ниту вода
 • овозможува брзо полнење со воздух и тоа без пумпа
 • повеќе наменски производ (воздушен душек,пренослива софа и душек на вода во едно)
 • удобно и практично
 • лесни за носење
 • лесен за чистење со вода и сапун
 • димензии: 190×55 cm

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: vozdushen, dushek

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS