Најново
10 едукативни игри на македонски јазик
 • 10 едукативни игри на македонски јазик
 • 10 едукативни игри на македонски јазик
 • 10 едукативни игри на македонски јазик
 • 10 едукативни игри на македонски јазик

10 едукативни игри на македонски јазик

690 ден.
Шифра на производ: 2035
Достапност: На залиха
Количина:

Учи и забавувај се со морковчето Каротина кое титка и свети. 

Сетот содржи: Морковче кое титка и свети, воз со животни и броеви, 24 карти за меморија и игри, постер со буквите на азбуката.

10 едукативни игри на македонски јазик:

 • воз со животни
 • погоди го поимот
 • игра со форми
 • автобус со броеви
 • интерактивни броеви
 • како се пишуваат броеви
 • интерактивни зборови
 • меморија со автомобили
 • бип бип постер со азбука
 • бип бип меморија

Производот се препорачува за деца од 2-6 години.

Производител: Лисчиани, Италија.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS