Женски паричник
  • Женски паричник
  • Женски паричник

Женски паричник

390 MKD
Шифра на производ: 9862
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Прекрасен паричник изработен од еко кожа со многу прегради за чување на картички, 2 прегради за чување на пари како и преграда со патент за метални монети.

Димензија на паричникот: 19х4х10см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS