Забавна музичка топка
  • Забавна музичка топка
  • Забавна музичка топка

Забавна музичка топка

850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Шифра на производ: 24730
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер забавна музичка топка на батерии која сама се движи по подот. Изработена е од квалитетна пластика со голем избор на мелодии, звуци, светло.

Производот работи на батерии, потребни се 3х1,5 AA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на пакувањето: 22х18х20см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: zabavna, muzicka, topka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS