Забавна игра Пиратски брод
 • Забавна игра Пиратски брод
 • Забавна игра Пиратски брод
 • Забавна игра Пиратски брод
 • Забавна игра Пиратски брод

Забавна игра Пиратски брод

420 MKD
Шифра на производ: 27924
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Забавна игра со пингвини пирати. Играта може да ја играат 2 - 4 играчи, вклучени се 16 пингвини. Поделете ги пингвините и најмладиот играч нека ја започне играта. Внимателно редете ги пингвините пирати на бродот, но внимавајте, бродот мора да ја одржува рамнотежата. Губи оној играч кој ќе ја наруши рамнотежата на бродот и пингвините ќе паднат од бродот.

Играта за препорачува за деца над 4 години.

Димензија на производот: 31х26 см.

Димензија на пакување: 26.5х26.5х8.5 см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS