За Нас

Најшарениот онлајн избор на играчки и креативни производи за едукација и забава. Нудиме внимателно избрани играчки за забава, едукација, развивање креативност, физичка активност и рекреација на Вашите деца, а најновото катче е отворено и за дизајнирана детска облека.

Родителите знаат зошто не бираат нас!

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS