Vtech - Гаража
  • Vtech - Гаража
  • Vtech - Гаража
  • Vtech - Гаража

Vtech - Гаража

2.630 MKD3.290 MKD
без ДДВ: 2.229 MKD
Шифра на производ: 80512703
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер забавна гаража со лифт, паркинг, автоперална и спуштачка патека е совршена за Вашите малечки да се забавуваат сами или со своите другарчиња. Поминете го денот во гаражата поправајќи го камионот, потоа со лифтот одете и истражете го вториот кат. Вртете со клучот и кренете ја рампата за да може да поминуваат возилата. Со притискање на трите светлечки копчиња ќе слушнете звуци и фрази од гаражата. Гаражата е со 40 мелодии, песни и забавни фрази.

Производот се препорачува од 1-5 години.

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: ветек

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS