Vtech - Воз туркај и вози
 • Vtech - Воз туркај и вози
 • Vtech - Воз туркај и вози
 • Vtech - Воз туркај и вози
 • Vtech - Воз туркај и вози
 • Vtech - Воз туркај и вози

Vtech - Воз туркај и вози

4.990 MKD
без ДДВ: 4.229 MKD
Шифра на производ: 80181903
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасен интерактивен едукативен музички воз кој им помага на малите дечиња во учење на букви, броеви, песнички, бои и помага во развивање на говорот и моторните вештини. Содржи повеќе од 100 песни, мелодии, звуци и фрази, книга со 6 страници кои се вртат, броеви и светлечки копчиња, коцки со англиска азбука, оваа играчка е совршена за развој на самостојна игра на деца од 12 - 36 месеци. Детето може да си игра, да се вози на него и да го турка. Содржи автоматски прекинувач на батериите и подесување на јачината на гласот.

 • овој производ не е наменет за деца над 36 месечна возраст
 • максимална тежина на детето 25кг
 • состав пластика и елекртонски компоненти
 • користи 3х1,5АА батерии, батериите се вклучени во пакувањето

Димезија на производот: 60х18х40см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: voz, turkalo, ветек

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS