Vtech Багер
  • Vtech Багер
  • Vtech Багер
  • Vtech Багер
  • Vtech Багер
  • Vtech Багер

Vtech Багер

2.590 MKD
без ДДВ: 2.195 MKD
Шифра на производ: 80506003
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасен едукативен багер на Vtech, со притискање на копчињата се активира учењето на броеви, форми и бои. Камионот копач кој може да се влече е фантастична играчка за учење, ги развива вештините на Вашето дете за следење додека учи да оди. Сензорите детектираат кога топчето ќе помине низ цевката на копачот. Со притискање на копчињата на страната на копачот, детето ќе ги слуша фразите, ќе учи броеви, форми и бои.

Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5 V AAA батерии, батериите се вклучени во пакувањето.

Димензија на производот: 28х12х22см.

Производот се препорачува за деца од 12 до 36 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: ветек, bager

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS