Воз Western express
 • Воз Western express
 • Воз Western express
 • Воз Western express
 • Воз Western express

Воз Western express

790 MKD1.400 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Шифра на производ: 9658
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Воз на батерии Western Express прекрасно изработена локомотива и 5 вагони. Возот е со звук и светло, се движи напред - назад.

Должина на стаза: 134х74см.

Димензија на пакувањето: 60х36х6см.

Производот работи на батерии, потребни се 2хАА 1,5V батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: voz

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS