Abrick - Воз со коцки
  • Abrick - Воз со коцки
  • Abrick - Воз со коцки
  • Abrick - Воз со коцки

Abrick - Воз со коцки

1.390 MKD1.600 MKD
без ДДВ: 1.178 MKD
Шифра на производ: 3068
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасен сет со воз на францускиот производител Ecoiffier, составен од покрупни делови и коцки.

Сетот содржи:

  • локомотива со вагончиња
  • кружни пруги
  • багерче
  • 4 животни
  • коцки и додатоци

Димензија на производот: 74х63х17,5см

Производот е препорачан за деца над 18 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kocki, abrik

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS