Воз - High speed express
  • Воз - High speed express

Воз - High speed express

790 MKD1.100 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Шифра на производ: 0127414
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Воз на батерии High Speed Express прекрасно изработена локомотива со 2 вагони и станица. Возот е со звук и светло, се движи напред - назад.

Должина на стаза: 133х74см.

Димензија на пакувањето: 60х36х6см.

Производот работи на батерии, потребни се 2хАА 1,5V батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: voz

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS