Vivax - Радијатор на масло
 • Vivax - Радијатор на масло

Vivax - Радијатор на масло

3.690 MKD
без ДДВ: 3.127 MKD
Шифра на производ: 02355767
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Vivax- Радијатор на масло OH-133003F со 1 година гаранција

Карактеристики на производот:

 • моќност 2500W
 • 13 ребра
 • вентилатор
 • заштита од прегревање
 • 3 степени на моќност
 • променлив термостат
 • едноставен за пренос благодарение на вградените тркала и рачка
 • 1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: radijator, maslo, вивакс

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS