Vivax - Панелна греалка
 • Vivax - Панелна греалка

Vivax - Панелна греалка

2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
Шифра на производ: 02356942
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Vivax - Панелна греалка PH-2001 со 1 година гаранција

Карактеристики на производ:

 • моќност 2000W
 • променлив термостат
 • 2 степени на моќност 1250/2000W
 • заштита од прегревање
 • водоотпорна IP24 заштита
 • алуминиумски греачи
 • самостоечка со опција за монтирање на ѕид
 • димензија на производот: 77х25,5х49,7см
 • 1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: panelna, grealka, вивакс

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS